vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Mělník 

Vinárna U Václava - zkušenosti a hodnocení zákazníků, recenze

Pro tuto vinárnu nebo vinotéku jsou k dispozici 3 recenze.

Přečíst recenze a hodnocení

Jste spokojenými zákazníky Vinárna U Václava (Mělník)?
Máte s touto vinárnou či vinotékou dobré nebo špatné zkušenosti?
Napište hodnocení služeb a především vína od Vinárna U Václava
a podělte se o Váš názor s ostatními.

Přidat hodnocení nebo zkušenost s Vinárna U Václava

Lidé mají často potřebu si více stěžovat jak chválit, proto nezapomeňte, že každá vinárna či vinotéka uvítá i Váš pozitivní názor :-)

Jméno:
Nick:
E-mail   (*) neveřejný
 
Jaký typ zkušenosti přidáváte?
     
Váš názor,
hodnocení, 
recenze,
 

 

(*) Abychom zabránili anonymům, doporučujeme uvedení platného emailu, který nebude zveřejněn, ani poskytnut provozovateli vinotéky nebo vinárny (Vinárna U Václava). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.


zpět na Vinárna U Václava

Hana Kunrtová (vloženo 22. 10. 2018)

Odpověď.

Dobrý den.
Děkuji za Vaší recenzi a i když po celé léto chodí mnoho lidí, tak na Vás jako zákazníky, si velmi dobře vzpomínám. Z Vašeho vyjádření je patrná inteligence.
Vaše návštěva se psem, který pobíhá na volno po restauraci bez vodítka a to nemluvím o tom, že již na začátku celé ulice je značka pes na vodítku. Pohodlí si také každý vykládá po svém a tak proč si nedat nohy i s botami na druhou židli, vždyť je volná. Plastová lahev s vodou na stole, kterou jste u nás nezakoupili je důvodem upozornění a těžko se dá předpokládat, že vodou krmíte miminko. Za našich časů se miminku dával uvařený čaj v lahvi s dudlíkem. A to, že jsem Vás upozornila na delší dobu podávání jídla je mou povinností. Jinak při příchodu máte napsáno, že obsluha je uvnitř restaurace. Možná, že náš vztah k věcem má jiný rozměr, protože jsme si museli vše vybudovat a zařídit vlastníma rukama a to hned třikrát, díky povodním. Těžko se usmívá na zákazníka, který znevažuje práci druhých svým chováním. Věřím, že najdete zařízení, které Vám bude vyhovovat a kde Vás budou rádi a s úsměvem obsluhovat. Přejeme hodně štěstí.
Hana Kunrtová.

Nikola (vloženo 11. 9. 2018)

Pani co vas v obrovskych ubozovkach obsluhuje he neprijemna jezibaba, ktera se chova jako kdyz ji tam nekdo zavrel za trest, nejsmutnejsi je, ze ji to patri. Obtezuje ji naprosto vsechno, kdyz si dovolite objednat si jidlo tak vas sprdne, ze toho bude mit kuchar hodne, ke stolu nechodi se zeptat na prani zakaznika, ale jde jen za ucelem najit duvod za co vam muze vynadat, vylozene se v tom vyziva. Vadi ji naprosto vsechno, i to ze si oprete nohu o vedlejsi zidli, to ze drzite v ruce vodu, kterou jste si u ni nekoupili ( kojenecka voda pro mimino, kterou drzite v ruce - nepijete) atd. Pani ma nejspis v podnikatelskem zameru stvat a prudit hosty. Pokud si chcete pokazit den tak vrele dopotrucuji ;)!

Novotný (vloženo 11. 9. 2018)

Byl jsem hrubě nespokojený já má partnerka, Mama a i má sestra. Obsluha je nepříjemná paní vadí každý pohyb, který musí pro zákazníka udělat. Paní dokonce vadilo, že mám s sebou kojeneckou vodu pro naše miminko. A není to moje jediná špatná zkušenost. Vřele nedoporučuji.


zpět na Vinárna U Václava

Další možnosti: vinotéky,vinárny v Praze. Pokud Vám v Mělníku chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pronájmy bytů v Mělníku, kavárny Mělník.
Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz : Media Propag, s.r.o - přehled vinoték a vináren po celé ČR.
Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz |