vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Tábor 

Vinárna Netopýr

Adresa: Jirsíkova 32/13,
  392 01 Soběslav

Telefon: 381 523 210


Orientační poloha - Vinárna Netopýr,
klikněte pro zobrazení interaktivní mapy:Vinárna Netopýr

 

Naposledy přidaná hodnocení pro Vinárna Netopýr

Jindřich Slabý (vloženo 2. 11. 2018)

Dobrý den ve Vaší vinárně jsme společně s mou tehdejší partnerkou strávili velmi krásné chvíle při tanci tělo na tělo.To bylo cca před 15 lety.Atmosféra vinárny zůstala,změnila se obsluha,mimochodem velmi příjemná jako pře léty.Velmi rádi si dnes už jako manželé zajdeme do vinárny nasávat krásnou atmosféru plnou nostalgických vzpomínek.Děkuji a přejeme krásné dny .

ing. Slabý Jindřich s manželkou Zlín

Nadšenkyně :) (vloženo 11. 9. 2015)

Vinotéka je sice jediná ve městě, ale jsem si jistá, že bych ji navštěvovala i kdyby jich tu bylo víc :) obsluha a prostředí velice přijemné a ty vína - no mňam - není nad stáčené :)

Vaše hodnocení a zkušenosti (2 recenze)

 

Tento podnik hledáte také jako: Vinotéka Netopýr.
Další možnosti: vinotéky,vinárny v Českých Budějovicích. Pokud Vám v Táboře chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Táboře.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: Pavel Klein (8.2 km), Dagmar Kolářová (14 km), Centrum vinárna (15 km), Vinařství U Kapličky, s.r.o. (17 km), Marphi, s.r.o. (17 km), Vinotéka U dvou andělů (17 km), vinotéka a vinárna Bacchus (17 km), šramhauser restaurace a vinárna spol. s r.o. (14 km), Olga Makovcová (18 km), Zámecká vinárna, s.r.o. (15 km).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Táboře |