vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Břeclav 

Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka

Adresa: Družstevní 665/26,
  691 53 Tvrdonice

Telefon: + 420 602 738 130, + 420 606 342 444
Email: poslat zprávu
Web: www.vinnyskleptvrdonice.cz

Vinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdoniceVinný sklep TvrdonicePenzion Čičina TvrdonicePenzion Čičina TvrdonicePenzion Čičina TvrdonicePenzion Čičina TvrdonicePenzion Čičina TvrdonicePenzion Čičina Tvrdonice

Upřesnění vinotéky nebo vinárny:
K posezení ve sklepě je připraveno 40 míst. Dalších 90 míst k sezení je v patře budovy, kde se nachází restaurace s barem a tanečním parketem. Archiv je plný nejkvalitnějších vín Jižní Moravy. Nabízíme pořádání svateb, oslav, večírků,narozenin, prezentací a firemních akcí. Posezení Vám zpříjemní cimbálová muzika, harmonika, kytara, nebo reprodukovaná hudba. Hlady Vás také umřít nenecháme. Vyberete si z výrobků domácí zabíjačky, tradiční moravské kuchyně, sýrů, obložených mís, případně selátka na grilu a jiných specialit. Penzion poskytne ubytování pro 40 návštěvníků..

Naše provozovna nabízí:

vinárna - možnost posezení (počet míst: 130):ANO
vinný sklep:ANO
degustace vín:ANO

Orientační poloha - Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka,
klikněte pro zobrazení interaktivní mapy:Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka

 

Naposledy přidaná hodnocení pro Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka

Vloženo anonymně (vloženo 6. 8. 2021)

Darmovzal dluží všem kuchařům co tam vařili darebák

Josef Kocánek (vloženo 19. 8. 2020)

Upozornění pro všechny, co by se rádi ubytovali v tomto penzionu. Zamluvil jsem si přes Booking 5.1.2020 ubytování pro tři manželské páry na srpen 2020 - tři pokoje. Týden před samotným nástupem jsem si telefonicky ověřoval, zda je vše ok a vědí o nás. Bylo mi vše potvrzeno. V neděli jsme vyrazili na dovolenou napůl strávenou v okolí Vsetína a druhou půlkou v penzionu Čičina. V pondělí mi volal pán, že pro nás pokoje nemá. Nastalo neskutečné martyrium - hledání náhradního ubytování. Zkrátím to, do středy do rána nic, vlastně ano, doporučil nám studentské koleje v Lednici, panelákového typu.
Dovolená tak předčasně skončila. Přátelství dostalo na frak, já jsem mým známým zařizoval letní dovolenou. Tak buďte obezřetní, ať nedopadnete jako my. Josef Kocánek Praha.

Kaloud (vloženo 19. 4. 2019)

Majitel ( F.Darmovzal je dlužník) mě dluží 15375 Kč. Hrdina už nebere telefon.

Další hodnocení a zkušenosti (4 recenze)

 

Kontaktovat Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka Břeclav

Pomocí kontaktního formuláře níže se můžete obrátit s dotazem na rezervaci nebo ohledně provozu vinárny či vinotéky Penzion Čičina Tvrdonice vinotéka:

E-mail  
Telefon  
Dotaz  
Opište kód:   Kontrolní kód
 

Tento podnik hledáte také jako: Penzion Čičina Tvrdonice.
Další možnosti: vinotéky,vinárny v Brně. Pokud Vám v Břeclavi chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Břeclavi.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: CROY Concept, s.r.o. (288 m), Pension u Kosíků, v.o.s. (765 m), U kosíků vinný sklep (955 m), Pavel Čech (3.3 km), Bohumil Netopilík (3.3 km), Jiří Šmerák (3.4 km), Eva Šorfová - Vinný sklípek u Dědy (3.4 km), Jiří Nešpor (3.5 km), Vinárna Pod Víchů (4.8 km), Ivana Tomanová (4.5 km).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Břeclavi |