vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Brno 

Vinný sklípek Vinárium

Adresa: Starobrněnská 286/13,
  602 00 Brno

Telefon: + 420 607 678 131
Email: poslat zprávu
Web: http://www.vinarium-brno.cz

Večer s kytarouLoučení se svobodouLoučení se svobodouVečer s kytarouVečer s kytarouCestovatelské večery: Jiří Šebek a jeho HongkongObrana města před Švédy: Jana AmadouPořad o TureckuPořady o hudbě: hudební skladatel a muzikolog Miloš ŠtědroňBrněnský mincmistr a Jana AmadouPořady o hudbě: hudební skladatel a muzikolog Miloš ŠtědroňPořady o hudbě: hudební skladatel Daniel ForróPořad o TureckuPořad o Íránu: cestovatelka a antropoložka Eva ČermákováPořady o hudbě: hudební skladatel Daniel ForróCestování po Turecku, Gruzii, Itálii a Česku: Lukáš Fabiánek

Upřesnění vinotéky nebo vinárny:
Nabízíme vybraná sudová, přívlastková vína převážně rodinných vinařství. Lahvová vína z rodinných vinařství Vlnka Novosedly, Košut Prušánky, Jestřáb Dubňany, Hradil Čejkovice, Šalša Kyjov nebo Beneš Hrušky ad.
Pro potěchu oka i chuti či útěchu duše pořádáme pravidelné akce Malé divadlo vína, kde zajímavé osobnosti z různých oborů nechávají nahlédnout pod pokličku své dosavadní činnosti.
Nabídka studené kuchyně obsahuje různé druhy sýrů (zrající litevský sýr nebo slovenský eidamový typ), chleba se sádlem či škvarkovou pomazánkou od soukromých výrobců z Jižní Moravy a domácí nakládaný hermelín. Nabídku doplňují španělské mandle a olivy, kešu a arašídy v medu, španělské picos a další.
Nemáme wi-fi, operátoři zde mají slabý signál a zvenčí k nám nedoléhají žádné zvuky... Ideální místo pro relaxaci nebo povídání s přáteli.

Naše provozovna nabízí:

vinotéka - prodej vín:ANO
vinárna - možnost posezení (počet míst: 45):ANO
vinný sklep:ANO
degustace vín:ANO
Otevírací doba:
Po: 16:00 až 22:00
Út: 16:00 až 22:00
St: 16:00 až 22:00
Čt: 16:00 až 22:00
Pá: 16:00 až 22:00
So17:00 až 22:00
Ne   


Orientační poloha - Vinný sklípek Vinárium,
klikněte pro zobrazení interaktivní mapy:Vinný sklípek Vinárium

 

Vaše hodnocení a zkušenosti (vložte první recenzi)

 

Kontaktovat Vinný sklípek Vinárium Brno

Pomocí kontaktního formuláře níže se můžete obrátit s dotazem na rezervaci nebo ohledně provozu vinárny či vinotéky Vinný sklípek Vinárium:

E-mail  
Telefon  
Dotaz  
Opište kód:   Kontrolní kód
 

Pokud Vám v Brně chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Brně.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: JUDr. Pavel Falta (37 m), ORIONREAL, spol. s r.o. (43 m), Biskupská vinárna (86 m), Biskupská vinárna (86 m), Vinotéka Velký Špalíček (109 m), Pod Radničním kolem (111 m), U zlatého meče vinárna (134 m), Můj gurmánský svět (143 m), Vinotéka Vitis v OC Brno Rozkvět (209 m), Tropican vinárna (204 m).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Brně |