vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Ostrava 

Dobrej ročník vinotéka

Adresa: Hasičská 551/52,
  700 30 Ostrava

Telefon: 731 786 106, 776 283 245
Email: poslat zprávu
Web: www.facebook.com/pages/category/Local-Service/Vinotéka-Dobrý-Ročn%C3%ADk-115956405774867/

Dobrej ročníkDobrej ročník

Upřesnění vinotéky nebo vinárny:
Nabízíme bohatou nabídku vín především moravského regionu. Kromě lahví nabízíme i vína čepovaná. Vybíráme pro Vás takové láhve, jejichž chutí se určitě neurazíte, a to pouze od poctivých moravských vinařů. Také u nás nechybí ani vína italského či francouzského původu. Pokud máte rádi vína stáčená, můžete si vybrat hned z několika oblíbených odrůd. Kromě vína nabízíme i vynikajíci karibské rumy. Jestli zvažujete o dárku, mohou Vás zaujmout dárkové balíčky, jejichž obsahem není jenom víno, ale i například kvalitní čokoláda s pěkým motivem nebo naopak něco ze slaných chuťovek jako jsou paštiky či olivy. Pokud ale hledáte opravdu speciální dárek, mohly by Vás zaujmout netradiční tématické stojany na víno. Za nákupy u nás sbíráte razítka, za které pak získáváte slevy a odměny. Rádi pro Vás chystáme různé akce, slevy nebo občasné ochutnávky vína. Aktuality a AKCE můžete sledovat na liště, tak jako veškerou naši nabídku. V obchodě také provozujeme terminál Sazky, tzn. můžete udělat radost svým blízkým například výherním losem. Mimo to si můžete dobít kredit, zaplatit fakturu nebo si zahrát někerou z her této společnosti jako je Sportka, Šťastných 10, Eurojackpot apod. To ale není vše co u nás najdete. Vždy když k nám přijdete, tak Vás pokaždé přivítá úsměvavá obsluha, která Vám moc ráda poradí. Pokud však preferujete nákup z pohodlí domova, využijte náš E-shop. Kdykoliv se bude chtít na nás s něčím obrátit, kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.

Naše provozovna nabízí:

vinotéka - prodej vín:ANO
degustace vín:ANO
Otevírací doba:
Po: 13:00 až 19:30Informace o otevírací době během svátků a mimořádných dní, zveřejňujeme na webových stránkách www.dobrejrocnik.cz, fb:dobrej rocnik-vinoteka ig:dobrejrocnik.. sledujte nás!
Út: 13:00 až 19:30
St: 13:00 až 19:30
Čt: 13:00 až 19:30
Pá: 10:00 až 19:30
So15:00 až 19:30
Ne   

 

Vaše hodnocení a zkušenosti (vložte první recenzi)

 

Kontaktovat Dobrej ročník vinotéka Ostrava

Pomocí kontaktního formuláře níže se můžete obrátit s dotazem na rezervaci nebo ohledně provozu vinárny či vinotéky Dobrej ročník vinotéka:

E-mail  
Telefon  
Dotaz  
Opište kód:   Kontrolní kód
 

Tento podnik hledáte také jako: Dobrej ročník.
Pokud Vám v Ostravě chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Ostravě.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: OpenWine Garden (0 m), LatinoBar (0 m), OpenWine (0 m), Vinotéka pod Věží (0 m), Vinotéka Valentýna (0 m), 66 lahví (0 m), SVC Vinotéka u Permonu (0 m), SCV Vinotéka u kina Centrum (0 m), BÚDA Benešov Vinotéka / Vinárna / Kavárna (0 m), Vinotéka na Jiráskáči (0 m).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Ostravě |