vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Prachatice 

Vinotéka VINO! VINO!

Adresa: Křišťanova 64,
  383 01 Prachatice

Telefon: + 420 605 255 326
Email: poslat zprávu
Web: http://www.vino-vino.cz

Upřesnění vinotéky nebo vinárny:
Prodáváme vína.
Společnost VINO! VINO! s.r.o. vznikla počátkem roku 2010 na základě čtyřletých zkušeností s malodistribucí vína z Čech, Moravy a Rakouska.

Hlavním motem, krédem a kreditem společnosti VINO! VINO! je znalost veškerých vín z nabídky, odebíraných od vinařů z daných oblastí a jejich distribuce za ceny adekvátní jejich kvalitě.

Není naším záměrem odebírat celou škálu vín od jednotlivých vinařů, ale každoročně revidovat (rozumějte přechutnat) vína, která ``naši`` vinaři produkují a distribuovat pouze vína, za která se můžeme postavit celými našimi těly.


Orientační poloha - Vinotéka VINO! VINO!,
klikněte pro zobrazení interaktivní mapy:Vinotéka VINO! VINO!

 

Vaše hodnocení a zkušenosti (vložte první recenzi)

 

Kontaktovat Vinotéka VINO! VINO! Prachatice

Pomocí kontaktního formuláře níže se můžete obrátit s dotazem na rezervaci nebo ohledně provozu vinárny či vinotéky Vinotéka VINO! VINO!:

E-mail  
Telefon  
Dotaz  
Opište kód:   Kontrolní kód
 

Tento podnik hledáte také jako: Vinárna VINO! VINO!.
Další možnosti: vinotéky,vinárny v Českých Budějovicích. Pokud Vám v Prachaticích chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Prachaticích.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: Michal Kočan - MIKO (35 m), Nad branou vinárna (114 m), Penzion prachatice (224 m), Blanický mlýn autokemp (3.8 km), Luboš Krejčíř (6.5 km), Horal rekreační centrum (17 km), David Tesař - Vinotéka Vodňany (20 km), Lenora penzion (18 km), Adalbert stifer pension f.o. (28 km), Naděžda Machusová (29 km).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Prachaticích |