vinoteky-vinarny.cz

Přidat vinárnu Upravit vinárnu
Prostějov 

Vinotéka Trojklenbí

Adresa: nám. Svat. Čecha 5,
  796 01 Prostějov

Telefon: + 420 739 061 608
Email: poslat zprávu
Web: http://www.3kvino.cz/

Vinotéka TrojklenbíVinotéka Trojklenbí Prostějov

Upřesnění vinotéky nebo vinárny:
Vinotéka Trojklenbí byla založena v roce 2010. Nachází se v historickém jádru města Prostějova, v domě s gotickým základem. Tento dům byl součástí historických prostějovských židovských uliček. Tyto historické uličky včetně většiny domů byly v průběhu 20. století zbourány a dochovaly se jen části dnešního ``Špalíčku``,domy na náměstí Svatopluka Čecha, dům na Lutinově ulici a domy na Demelově ulici.
Díky bohaté historii si dům po větší rekonstrukci zachoval svůj půvab a vinotéka, která se nachází v přízemí tohoto domu se stala stylovým obchodním prvkem, který připomíná tehdejší obchody.
V prvním patře tohoto domu se nachází společenská místnost, která slouží jak pro vinařské akce, tak i pro pořádání různých jiných i čistě privátních akcí. Je vybavena sociálním zařízením, barem a kuchyní.
Po dohodě s vybranými vinaři pořádáme pravidelné ochutnávky ve společenském prostoru vinotéky TROJKLENBÍ, na kterých Vás majitelé vinařství nebo jejich vyškolený personál seznámí s produkcí vinařství. Na těchto degustacích máte jedinečnou příležitost ochutnat 10-15 vzorků vín a současně si vína, která Vás zaujmou objednat za zvýhodněnou cenu. Současně se seznámíte s vinaři, které byste jinak měli šanci sotva potkat. Preferujeme spíše malé a střední vinaře, jejichž vína se neobjevují v obchodních řetězcích, a kteří si jsou schopni své vinohrady a svou produkci ohlídat. Nejzajímavější se nám jeví ochutnávky, kde svá vína prezentují ti, co byli u jejich zrodu.

Naše provozovna nabízí:

vinotéka - prodej vín:ANO
Otevírací doba:
Po: 08:30 až 18:30Polední pauza 13:00 až 13:30
Út: 08:30 až 18:30
St: 08:30 až 18:30
Čt: 08:30 až 18:30
Pá: 08:30 až 18:30
So08:30 až 12:30
Ne   


Orientační poloha - Vinotéka Trojklenbí,
klikněte pro zobrazení interaktivní mapy:Vinotéka Trojklenbí

 

Vaše hodnocení a zkušenosti (vložte první recenzi)

 

Kontaktovat Vinotéka Trojklenbí Prostějov

Pomocí kontaktního formuláře níže se můžete obrátit s dotazem na rezervaci nebo ohledně provozu vinárny či vinotéky Vinotéka Trojklenbí:

E-mail  
Telefon  
Dotaz  
Opište kód:   Kontrolní kód
 

Tento podnik hledáte také jako: Vinárna Trojklenbí.
Další možnosti: vinotéky,vinárny v Olomouci. Pokud Vám v Prostějově chybí Vaše oblíbená vinotéka nebo vinárna napište nám.

Může se hodit: pizzerie a rozvozy v Prostějově.
Nevíte kam v létě za vínem, zkuste to zde: ubytování Jižní Morava.

upravit údaje o vinotéce

Realizace stránek www.vinoteky-vinarny.cz: Media Propag - katalog vinoték a vináren po celé ČR.

Další nejbližší vinotéka nebo vinárna: Zdeněk Burda (133 m), 1.filmová vinotéka (344 m), Petr Kašuba (295 m), Xbar (393 m), Xbar (432 m), Petr Kašuba (691 m), Zdeněk Zoubek (486 m), Vinotéka na Jedenáctce (543 m), Jiří Skládal (796 m), Marek Machala (1 km).

Vyhledání:
Vinotéky, vinárny CZ | Kontakt na provozovatele | přidat vinotéku nebo vinárnu | skupina kamdo?cz | Byty bez realitky v Prostějově |